Contact

Scroll

Contactformulier

Correspondentieadres

Van Voskuilen Woudenberg B.V.
Postbus 21
3930 EA Woudenberg

Hoofdkantoor

Van Voskuilen Woudenberg B.V.
Stationsweg West 10
3931 ES Woudenberg
woudenberg@voskuilen.nl

Telefoon:

033-2859950

Vestigingskantoor Alphen aan den Rijn

Albert Einsteinweg 12

Alphen aan den Rijn

Tel: 0172-474405

E-mail: alphen@voskuilen.nl

Vestigingskantoor Apeldoorn

Vlijtseweg 90

Apeldoorn

Tel: 055-5789382

E-mail: apeldoorn@voskuilen.nl

Vestigingskantoor Ede

Max Planckstraat 8

Ede

Tel: 06-46122545

E-mail: ede@voskuilen.nl

Vestigingskantoor Gasregeltechniek

Maarsbergseweg 80a

Woudenberg

Tel: 033-2866685

E-mail: gasregeltechniek@voskuilen.nl

Fax: 033-2866686

Vestigingskantoor Harmelen

Utrechtsestraatweg 36a

Harmelen

Tel: 030-6665463

E-mail: harmelen@voskuilen.nl

Vestigingskantoor Warmtetechniek

Tel: 06-12425285

E-mail: j.koeman@voskuilen.nl

Vestigingskantoor Zoeterwoude

Energieweg 79-81

Zoeterwoude

Tel: 071-3310416

E-mail: zoeterwoude@voskuilen.nl

Fax: 071-5895303

Veelgestelde vragen

Uiteraard proberen wij zo veel mogelijk disciplines gecombineerd aan te leggen, maar wij kunnen u dit niet garanderen. Bij de aanleg van dit soort aansluitingen zijn wij namelijk ook afhankelijk van andere partijen.

Als u een brief heeft ontvangen over de uit te voeren werkzaamheden, dan vindt u hierin het nummer van de uitvoerder. U kunt contact opnemen met deze uitvoerder om de afspraak te verzetten. Heeft u nog geen brief ontvangen? Neem dan contact op met een van onze dichtstbijzijnde regiokantoren. Onder ‘Contact’ vindt u een overzicht van onze kantoren.

Bel het storingsnummer van uw netbeheerder. U vindt het telefoonnummer van uw netbeheerder in uw meterkast.

Natuurlijk proberen wij rekening te houden met de voorkeursdatum die u bij ons hebt aangegeven, maar helaas kunnen we de werkzaamheden niet altijd op deze datum uitvoeren. Wij nemen altijd contact met u op om een definitieve datum met u af te spreken.

Wij zorgen ervoor dat u dezelfde dag weer gebruik kunt maken van gas/water/elektra. Wij maken hierbij wel de kanttekening dat calamiteiten hierbij zijn uitgesloten.

De kosten voor deze werkzaamheden zijn voor rekening van de netbeheerder.

Ja, u kunt ons hierover mailen. Wij hechten natuurlijk veel waarde aan tevreden opdrachtgevers en vinden het dan ook belangrijk om te horen hoe u onze dienstverlening beoordeelt. Alvast hartelijk dank voor uw reactie!

Wij werken o.a. voor :